| anonim_4396 a întrebat:

Detin un Samsung Galaxy J5 2016 de nici o săptămână si întâmpin urmatoarea problema:
Se sterg singure pozele de pe cardul microSD. Aveam in jur de 60 de poze si prima data au dispărut 2-3 si am crezut ca le-am sters eu din greseală. Apoi în dimineata aceasta am observat ca au dispărut in jur de 40 (au mai ramas doar cele facute ieri) iar peste 5 minute când am intrat iar in galerie au dispărut si alea.
Nu ma intereseaza foarte mult cum sa le recuperez, nu erau foarte importante.
Totusi, intrebarea mea este daca este vina cardului (care are in jur de 1-2 ani) sau este vina telefonului si trebuie sa-l duc in service.

Răspuns Câştigător
| Ale28Sasha a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa am avut si eu un j5 2016 si problema era de la card... cumparati altul mai nou si sa nu incerci unul mai mare de 32 gb...
Sper ca te am ajutat!

| Anonim0956 a răspuns (pentru Ale28Sasha):

O sa imi iau altul. Multumesc de raspuns!

1 răspuns: