| Rollo a întrebat:

Detin un Samsung Galaxy S Advance si atunci cand bag cablul de date la pc, se incarca bateria la telefon dar nimic mai mult...nu apare nimic. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| MITZANUL a răspuns:

Ai instalat Samsung Kies?

| Rollo explică (pentru MITZANUL):

Dap, am Samsung kies. happy

| Rollo explică (pentru MITZANUL):

E vreun mod sa'l rezolv prin kies?

| MITZANUL a răspuns (pentru Rollo):

Pornesti aplicatia si dupa aia conectezi telefonul

| DiannaDia a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. Trebuie sa instalezi Samsung kies.

| tr3ig a răspuns:

Pai daca nu iti apare in telefon ca sa dai sa conectezi tellu la calc, atunci trebuie sa iei un program pentru Samsung, gen pc suite, pentru nokya. bafta, mai astepta si alte raspunsuri eu nu am Samsungwinking desi in teorie trebuia sa te bage direct in el