| TheCorleone a întrebat:

Salut.detin un xbox 360 din 2008 cu hdd de 20gb, modat. Ieri am incercat sa joc de pe stick jocuri, am facut update la dashboard si am instalat jocul pe stick. Problema este ca eu am unitatea optica mai lenesa si trebuie sa joc jocurile de pe hdd. Dupa faza cu stick-ul intru in my xbox si nu imi mai arata play from the hard drive si nici install to hard drive, am incercat tot diferite memory stick-uri am scos hardu de n ori am sters si instalat jocurile de n ori si nimic. Lil' help va rog [-o

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt sigur dar stickul cred ca e doar pentru salvari, demo-uri, themes, etc. nu si pentru a juca jocurile direct de pe elhappy

1 răspuns:
| carmenushaa a răspuns:

Un vot plzz...tnx...imi pare rau ca nu te pot ajuta la intrebarea ta :|

http://superfete.cancan.ro/2010/07/carmen-11/

as fi foarte bucuroasa daca mai putea vota...multumesc din suflet!