| Céline7 a întrebat:

Din greseala am strers ceva si nu mai merge skype-ul asa ca am incercat sa downloadez unu dar tot nu se deschide, voi nu sti-ti daca exista vreun skype online unde sa vorbesc cu prietenii?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi de ce nu ai zis că eşti Linuxist-ă. Perfect. dacă mai eşti on line lasă-mi Id-ul în privat şi te ajut.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da este
https://imo.im/
powerd by Jolicloud linux
Problema ta s-ar putea rezolva realtiv uşor dar trebuie să îmi zici ce Windwos ai 7 sau Xp ca să sţiu cum să te ajut.în principiu trebuie dezinstalat complet şi apoi reinstalat şi nu vei mai avea probleme.Succes

| Céline7 explică (pentru DeyCj):

Eu nu am windwos am o alta programa care merge mai bine si nu iti trebuie antivirus, se numeste ubuntu