| gigicagigel3 a întrebat:

Din greseala mi-am setat programele sa se deschida cu un singur program si automat mi s-a pus aceeasi iconita pe toate programele.Mi-am descarcat un fixer si acum e totul ok, numai ca programele au aceeasi pictograma(+cele din start), dar se deschid normal. Cum rezolv problema cu pictogramele? ceva mai rapid decat "change icon"

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Restaureaza pc-ul la un moment anterior! Daca asa nu merge va trebui sa reinstalezi windows! bafta!

| Vanqu1sh a răspuns:

Pai nu ai cum sa setezi un PROGRAM sa se deschida cu alt program, poate vrei sa spui fisiere (ex. fisierele.mp3 apar cu icoana de la vlc media player ), in cazul acesta dai click dreapta pe fisier, Open with si alegi Choose default program...

| Rusu_Alexandru_1980 a răspuns:

Am avut si eu problema asta! O rezolvare ar fi sa reinstalezi windowsul fara a avea vreun dubiu ca toate aceste lucruri sa se reseteze la "Default" Funda?