| alexandru5678 a întrebat:

Salut.Doresc sa imi spuneti un laptop decent cu procesot decent, la un buget cuprins intre 1000-1500 ron.FUNDA. FUNda

1 răspuns:
| Liliana_Hurdea_1979 a răspuns:

Stiu eu ca nu prea sunt bune unele, insa acum, am gasit un laptop decent, foarte bun la lucruri abstracte, mai putin la gaming, dar putin cam slab la memorie, are 2 nuclee ceea ce e foarte buna si e Asus deci, cale libera la vanzare... mai multe informatii aici: http://www.pcgarage.ro/......k/,apropo, daca vrei sa vezi si altele, pe acest site exista mii de modele de orice! Bafta!