| Mihai_Ciubeica_1997 a întrebat:

Doresc sa imi ziceti daca imi va merge o Placa Video Palit GeForce GT 630 pe placa mea de baza ECS P4M900T-M2. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| IulianP a răspuns:

Da, este compatibila.

| Mihai_Ciubeica_1997 explică (pentru IulianP):

Si ce crezi ar fi mai bun un procesor Intel pentium d 820 2, 8 ghz decat un Intel pentium dual - core e2160 1,8 ghz .....lam schimbat deja si eu zic ca merge mai bine Intel pentium d...dar as vrea sa stiu si parerea ta. mersi anticipat!

| IulianP a răspuns (pentru Mihai_Ciubeica_1997):

E2160 este mai performant decat pentium D820 chiar daca lucreaza la o frecventa mai mica.