| laur97 a întrebat:

Am o problema cu skype-ul..il instalez si imi da o eroare "Failed to get proc address for GetLogicalProcessorInformation(KERNEL32.dll)".daca stie cineva ce sa ii fac va rog spunetimi..inainte sa reformatez calculatorul mergea skype-ul.

3 răspunsuri:
| oldschool207 a răspuns:

Ar trebui sa downloadezi KERNEL32.dll de pe internet si iti va merge.

| N0ika a răspuns:

Nu e indicat sa iei de pe net un *.dll pentru ca poate, in unele cazuri, sa-ti dauneze calculatorului. Incearca sa stergi vechiul skype, sa dai reset, apoi sa instalezi skype-ul de pe site-ul lor oficial si nu ar trebui sa ai problemewinking

| Potti91 a răspuns (pentru N0ika):

Am si eu problema asta la video chat facebook