| anonim_4396 a întrebat:

Salut, dupa ce inchid calculatorul mi se sterg toate parolele : youtube, facebook, forumuri... [ am bifat Nu mă deconecta ]

Stie cineva?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu folosesc mozilla, daca ai mozilla da click sus in bara pe tools(setari in romana) click>options>click security si acolo bifezi "remember passwords for sites", asta inseamna ca vei scrie parola pe siteurile pe care te loghezi momentan ca un nou inceput, ulterior cand te vei loga iti va aparea o cheita si intra parola automat; in mod asemanator se face si pe celelalte browsere :opera, chrom.Pentru calculatoarele fara antivirus si sisteme de protectie instalate nu recomand aceasta metoda de salvare automata a parolelor pentru ca un rau-voitor le poate fura.
Sper ca te-am ajutat.

| dannyel86 a răspuns:

Trebuie sa verifici setarile browser-ului pe care il folosesti (Firefox, Opera, Chrome, etc). Exista in soft o optiune de salvare a parolelor, care trebuie bifata sau activata, pentru a memora datele inregistrate pe browser (username si parola).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi