| alex2009 a întrebat:

Salut eram pe TPU si am apasat pe optiunea moderare de continut si am dat incorect la intrebare are cineva idee ce rol are optiunea asta moderare de continut?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde ai gasit optiunea? moderare - in contextul de aici, modificarea continutului subiectului propus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Curios cum ai devenit tu moderator pe aici...
Cu opțiunea respectivă poți modera întrebările/răspunsurile userilor începători aici înainte să fie postate pe site. Dacă 3 moderatori marchează o postare ca fiind incorectă, este respinsă automat.