| Spydi a întrebat:

Salut eri am vrut sa ascund iconitza de la safely remove hardware
Si nu am Vazut pe ce am dat si am inchis acel progam si acum nu mai imi citeste nici stik-ul nici CD-urile Ma poate ajuta Cineva mersi, Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Daca intri pe ID : itsoft_2011 si intru eu la tine in pc si vedem ce este acolo

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu ce Windows ai. Trebuie sa intri in Accessories/System Tools/System Restore si da-i sa restaureze cu o zi mai de vreme.

| Spydi explică:

Mda nu a mers cu system Remote.
Scuze am uitat sa precizez Am windows Xp sp3

| Spydi explică:

Isoft ti-am dat add scuze pentru double post