| anonim_4396 a întrebat:

Salut,este bun pentru gaming acest laptop? o sa mai pun eu inca 4 gb de ram.
https://www.emag.ro/......DYTM7NBBM/ as vrea sa il cumpar zilele astea..sau sa astept pana la black friday? o sa gasesc ceva mai bun atunci sub 2500 lei?

1 răspuns:
| Hitback a răspuns:

De ce nu iți cumperi calculator pentru jocuri? Laptop-urile sunt inferioare sistemelor desktop vorbind strict de gaming, dar pe de alta parte, ai avantajul că e portabil. Dacă vrei jocuri noi, laptop-ul ăsta nu iți aduce vreun avantaj.