| The4Ever a întrebat:

Este buna o camera de filmat cu 12 mega pixeli?

14 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Da, normal că este bună.
Eu am 8 MP la camera telefonului şi filmează, fotografiază excelent, deci închipuie-ţi că la 12 MP cu siguranţă va fi şi mai bine.

Pa-pa.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru Hydrangeaceae):

S-a referit la "camera" nu cea de la telefonwinking

| Remus13 a răspuns:

Da

| Medema a răspuns:

Nu se compara cu camerele de filmat Nikonwinking! Dar e bunicica!

| Niiiicu a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E buna pentru poze, pentru filmat conteaza deca e full hd desi slabe sanse, cred.

| 0x11111051 a răspuns:

Mai sus, sunt 4 prosti... Nu depinde de citi mp are camera. Depinde de calitatea aparatului! Megapixeli sunt pentru a fotografia!

Eu am camera de 13 mp si filmeaza 480p, fiindca nu e facuta pentru video, ci pentru fotografii. O camera de filmat, care intr-adevar filmeaza bine, trebuie sa scrie: Ready FullHD(1080p), HD720p Camera, etc. De asemenea trebuie sa intrebi de vinzator.

| MaStErShOt a răspuns (pentru 0x11111051):

Atat! Super raspunsu' laughing

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Dawinking

| Erzaa a răspuns:

Da

| SonicTheHedgehog a răspuns:

Da este foarte buna

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Cu cat megapixelii unt mai mari cu atat camera e mai bunaaaa.

| SauronLPF a răspuns:

No.

| Oanaeu56 a răspuns:

Depinde si pretul happy