| Naughty13 a întrebat:

Salut, eu am acum pe pc service pack 2 daca instalez service pack 3 pierd datele?
Si ca sa-l instalez downloadez sp3 dupa microsoft.com sau trebuie sa fac update sau altceva?
FUNDA pentru raspuns corect

Răspuns Câştigător
| Λndrei a răspuns:

Instalezi pachetul simplu ca si cum ai instala orice program, normal ca nu ti se sterg datele...cand faci update la windows intr-o versiune mai nou se sterg? Pai nu...

1 răspuns:
| Xster a răspuns:

In primul rand daca vrei sa iti iei de pe microsoft.com trebuie sal platesti si da vei pierde tot ce ai instalat si pe partitia cu windowsu. Si trebuie sa stii sa reinstalezi windowsu. mai bine pui pe cineva sa iti faca