| AlexL28 a întrebat:

Salut, eu am netul slab si ca sa downloadez ceva imi las laptopul pornit mereu, atat doar ca inchid ecranul/clapeta, dar problema e ca dureaza uneori o saptamana sa se downloadeze ceva si nu imi place sa las laptopul pornit atata timp, dar nici nu as vrea sa pierd noptile, timp in care de multe ori netul merge cel mai bine.
Intrebarea mea e daca afecteaza asta serios laptopul, precizez ca de incalzit nu am sesizat sa se incalzeasca.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Cate 1 saptamana? Zi merci ca mai merge... laughing))
Ce crezi ca-i frigider? Continua asa si nu o sa mai mearga mult!
Nu il lasa deschis mai mult de 48 ore! Bafta!

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă este rece nu îl afectează cu nimic, doar durate de viață a bateriei va scădea mai repede deoarece ciclurie de încărcare-descărcare vor fi mai dese.Succes