| anonim_4396 a întrebat:

Eu am windows 8.1 ( pro ) pe laptop și windows 10 ( pro ) pe calculator. Eu am 2 conturi Microsoft. Contul Microsoft de pe windows 8.1 nu îl prea folosesc. Cum pot să schimb contul de pe windows 8.1 și să îl folosesc același cont pe ambele Calculatoare?

3 răspunsuri:
| AnKuXor a răspuns:

Vezi aici la canalul meu youtube, si oricum daca nu reusesti vb spe skype pentru orice problema. (ancusor_vodafone)

https://www.youtube.com/watch?v=7qH1vCgE34k

| anonim_4396 explică (pentru AnKuXor):

Mulțumesc!
M-am abonat happy

| AnKuXor a răspuns (pentru anonim_4396):

Pt orice vino pe skype si vorbim, despre orice, PC, telefoane, jocuri etc.
ancusor_vodafone