| genTlemeNNN a întrebat:

Eu trebuie sa fac un proiect la scoala. As vrea sa-mi spuneti un program performant pentru a edita niste poze a scrie langa ele etc. Stiti despre ce vorbesc. As vra sa pot sa scriu sa editez poze si sa fie in genul wordpadului. Inca ceva : Eu trebuie sa fac ca un fel de ziar sau revista as vrea sa-mi dati un nume daca se poate.

Multumesc!

3 răspunsuri:
| DaRaspund a răspuns:

Pizap e un program bun de editat. Pentru nume trebuie sa dai mai multe detalii despre ce o sa scrii.

| genTlemeNNN explică (pentru DaRaspund):

Poi practic este un ziar deci orice.

| LauraOfficial a răspuns:

Pai pozele le poti edita cu pizap sau photoscape. si poti pune si cu text in photoscape. dar cu text poti pune si in powerpoint si dupa aceea il pui pe un CD. sper ca te-am ajutat. happy