| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa castig un Monitor LCD Samsung 2033SN pe un site-concurs. Pot sa-l folosesc cumva pe post de televizor pentru camera mea (ca vreau sa mi-l schimb)? SI CUM?

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Stiam doar ca televizorul poate fi folosit pe post de monitor nu si invers, teoretic este imposibil pentru ca la monitor nu ai unde sa introduci cablul de la tv dar ai putea daca iti cumperi un tv tuner si lasi monitorul legat la pc si vezi tv pe el.