| Celcedanucelcecere a întrebat:

Exista niste cerinte intre placa de baza si hard disk? adica pe o placa de baza Asrock N68-GS3 UCC, socket AM3 ar putea merge un hard mai vechi cam din 2002-2004?

Răspuns Câştigător
| Avenger69 a răspuns:

Da,va merge dar fiind pe IDE va fi mult mai incet decat unul nou, pe SATA.

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Merge daca este in stare buna de functionare. Daca nu merge poti sa arunci cu el pe geam.

| SuicideSilence a răspuns:

Da. poti pune un hdd mai vechi pentru ca aceasta placa de baza are si connector IDE