| Tweety_5554 a întrebat:

Daca de exemplu eu vizitezi profilul de facebook a lui "X", poate vedea "X" ca eu i-am vizitat profilul de pe facebook? Si daca "DA",exista o aplicatie pe care o pot accesa ca nimeni sa nu vada ca eu i-am vizitat proflul, chiar daca acel om are accea aplicatie despre care intreb eu?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Nu, vizita ta rămâne confidenţială. Iar aplicaţiile care promit că afişează cine a vizitat profilul lui X sunt o escrocherie bine realizată dar mincinoasă deoarece alege aleatoriu câteva persoane din lista de prieteni şi le afişează într-o listă.

1 răspuns:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu poate sa vada nimeni, iar aplicatiile acelea sunt pline de virusi, dar tot nu vezi cine ti-a vizitat profilulbatting eyelashes