| MelindaVictoria a întrebat:

Exista posibilitatea sa proiectez pe un smartTV, doar un program de pe calculator, iar altele sa le pot utiliza strict pe laptop? De exemplu sa proiectez zoom pe tv, iar eu sa am afisat pe ecranul laptopului excel, chrome, etc. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, conectezi laptopul la tv cu cablu hdmi si alegi sa fie monitor extended. Impingi fereastra cu zoom pe tv si restul iti raman pe laptop.

| flixbuster a răspuns:

In plus fata de ce (bine) a zis @Ventrue: merge si cu cablu VGA nu doar cu HDMI si selectia modului de afisare se face cu tastele WIN + P.