| alex2009 a întrebat:

Salut exista un program ceva cre sa il instalez in laptop si sa imi zica ce drivere imi trebuie la laptop nu am nici un fel de dreivere nu il pot conecta nici la net un fel de program care sa scaneze laptopul si sa imi zica numele drivelor de care am nevoie si eu doar sa scriu pe gogle ca m-am saturat sa caut?

3 răspunsuri:
| stick a răspuns:

Click dreapta pe "my computer->properties->hardware->device manager-> iar acolo tot ce e cu semnul exclamarii sau cu galben e... lispa driverwinking

| Melody a răspuns:

Scrii pe google drivere + numele laptopului De exemplu: drivere Dell inspiron 1545. Sau poti cauta direct pe site-ul firmei la sectiunea Supportbig grinrivers & Downloads.