| Radu201828 a întrebat:

Exista vreo posibilitate sa folosesc telefonul pe post de microfon pentru pc?

Răspuns Câştigător
| Radu201828 explică (pentru Salontanul):

Stii cum as putea sa folosesc microfonul de la casti pe WO Mic?

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Trebuie sa fie ceva cu o combinatie de software cum ar fi wirtual cable si ceva de transmisie cum ar fi walky talky. Daca imi explici ce vrei sa faci poate iti dau alte idei.

| Radu201828 explică (pentru viavo):

Am o problema cu mufa jack de la laptop si vreau sa folosesc microfonul de la casti (cu mufa jack) in conversatii pe laptop. Si m-am gandit sa conectez mufa pentru microfon la telefon si telefonul la laptop.