| alex2009 a întrebat:

Salut exista vreun program care iti poate copia parola, id cand vorbesti cu persoana respectiva? exista programele cu care sa iti sparga cineva parola la mess? cred ca cineva mi-a facut o vizita pe id voi stiti programe de genul asta? cum se numesc aceste programe?

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pot exista doar key loggere ascunse. Ele fac doar sa iti tina minte parolele, dar cineva din afara poate avea acces la el (si la tot PC-ul) prin Putty de exemplu sau alt prog de remote admin.

| LiLlYAnNe a răspuns:

Sunt de acord cu SoftCristihappy.