| SorinELoo7 a întrebat:

Explicati-mi si mie de ce controllerul de Xbox 360 fuctioneaza pe baterii (la ce ajuta acestea), suportand atat wireless cat si fir? Vreau sa-mi cumpar unul pentru PC. De-asta intreb, ca n-as vrea sa schimb bateriile dupa o zi pe alta... Astept raspuns!

1 răspuns:
| roormaf12 a răspuns:

Pai asa functioneaza el...Nu ai de ce sa te sperii eu mi-am luat un xbox la 2nd hand si ma joc cu baterii Duracel 2-3 ore pe zi si ma tin bateriile 2-3 luni.