| AlxLegend a întrebat:

Salut,folosesc windows 8.1 si in ultimul timp mi-a aparut un bug, sa zic asa.Este problema ca imi scrie invers si imi afecteaza mai multe lucruri. Stie cineva cum pot sa rezolv aceasta problema

1 răspuns:
| Bogdan_Trif_1988 a răspuns:

Incearca sa faci un System Restore pe o data anterioara primei manifestari a bug-ului. Daca nu merge dupa ce faci restaurarea, cred ca trebuie sa-ti instalezi din nou sistemul de operare si te-as sfatui sa mergi pe 7 de data asta. E mult mai stabil si lipsit de tot felul de erori decat Windows 8/8.1.