| InvizibLeUser a întrebat:

Am o problema si nu am idee cum sa o rezolv! in ultimul timp programele din telefonul meu ( jocuri, etc...) se inchid singure in timp ce eu le folosesc. daca are vreo importanta : modelul telefonului este Stonex stx

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Buna asta nu are nici o importanta(modelul telefonului) eu de exemplu am asa 311 si unele programe sau jocuri mi se inchid in timp ce le folosesc iata din ce cauza poate fi 1tonguerogramele sau jocurile care le folosesti sunt in demo adica poti sa le folosesti doar 30 sau 10 sau cateva secunde apoi ele se inchid (daca vrei sa nu se inchida trebuie sa platesti) 2:telefonul tau a fost afectat de un virus chiar daca nu ai windows mobile ai intrat undeva pe net si ai infectat telefonul 3:un prieten a facut ceva vreun hack in telefonul tau amintesteti daca ai dat cuiva telefonul tau mobil e posibil ca el sa faca chestii d`astea Sper ca te-am ajutat! Funda?

1 răspuns:
| xDaCiAnx a răspuns:

Daca este android se duce androidu, mai bine dai resetare la datele din fabrica, vezi sa nu-ti resetezi si cardul sau cartela cu nr.