| papaia a întrebat:

Salut fratilor, am inteles ca din Youtube in lb engleza scoti cam7-8 dolari la 10k view, iar in romana 1-1 juamate, intrebarea mea este urmatoarea :
Daca eu sunt din Romania si ma apuc de Youtube in limba engleza, se castiga tot 7 dolari la 10.000 sau se plateste 1 dolar jumate pentru ca locuiesc in Romania, adica locatia ta influenteaza intr-un fel?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| papaia explică (pentru ramon2473):

Deci daca vad aia din usa voi castiga cat se da pe acea limba?

| RAY a răspuns (pentru papaia):

Desigur ca da, daca ala va fi in usa, daca e in ro castigi ca in ro

| papaia explică (pentru RAY):

Mersi mult de tot!

| MarioDraghi a răspuns:

Si inca ceva instaleaza-ti un vpn ca sa fi mai credebil in caz daca ti se cere sa fi si in tara respectiva, de exemplu.

Răspuns utilizator avertizat