| LnT a întrebat:

Am o mare problema!

Misa blocat un capat de mufa de la casti in locul unde se baga ( nu stiu cum ii zice) Si nu stiu ce sa il scot! boxele laptopului merg dar sa bag alte casti nu merge!
Cum pot sa scot aia de acolo?

Răspuns Câştigător
| thebeggar a răspuns:

Deci fi atent, i-a un ac de cusut si incalzeste-i varful la o flacara, dupa aceea cu un patent indoaie-i varful la 90 grade (dar foarte putin din varf asa incat sa incapa pe gaura) introdu acul si incearca (de mai multe ori) sa scoti restul de mufa ce a ramas inauntru, ca sunt convins ca asta-i baiu

8 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Tragi tare de aia si o rogi frumos sa iasalaughing
O sa iasa posibil nu se potrivesc.
Funda?

| Rockerul23 a răspuns:

Pai cum s-a blocat?
Nu are cum sa se blocheze decat daca nu se potrivesc.
Nu prea ai ce sa ii faci.
Tragi de ea, altceva nu vad ce i-ai putea face.

| CleverAdvisor a răspuns:

Am o mare problema.
Ce inseamna "Misa"
E cumva o rasa de delfini?

| introduaicinumele a răspuns (pentru CleverAdvisor):

Misa = un texture pack pentru Minecraft laughing

Acum serios, asa poate te ajut eu, deci, vrei sa spui ca ti s-au blocat castile in jack-ul audio?! Hmm, trage de ele mai tare! Pe bune, ori n-ai tu forta sa le scoti, ori ai bagat castile in locasul pentru cablul de la alimentator laughing (tot cam rotunde sunt laughing ) Asta se numeste Epic Fail...

| LnT explică:

Pai m0am ridicat repede si s-a rupt!

| LnT explică:

Baaa s-a rupt o bucata din cacatu ala! ce nu intelegeti? jumate din cacatul care il bani nu toata! ca stiuam si eu sa il scot asa! si nu sunt atata de prost sa il bag in alta parte! dao in *** ori ma ajutati ori ma corectati si va dati voi cu parerea?!

| alexutzu36 a răspuns:

Iti spun eu e foarte simplu...
1) iei un pai de la lapte de la scoala
2) bagi inautru si impingi
3) scoti afata
Si eu am patit tot asa o sa mearga iti spun eu Funda plizz

| Vasilca_Silviu_1997 a răspuns:

Am o sugestie pe jumatatea de mufa care nu e blocata pui putin super glue si incerci sa o lipesti de cea blocata. Sa imi spui daca ai reusit sau nu