| Hamsterica a întrebat:

Salut fratilor au un samsung c3300k champ si imi bag jocuri de pe mobilgames arena problema este ca atunci cand doresc sa intalez jocul apas pe instalarea propriuzisa si imi spune ca fisierul jar nu poate fi citit adica fisiere peste 500kb ce trebuie sa fac ca sa le citeasca? Dau funda si vot daca ma ajutati!

1 răspuns:
| vaseaulinici a răspuns:

Http://stefanutmd.blogspot.com
Intrati si transmiteti linkul la alti prieteni...chiar e super blogul cu
diferite informatii frumoase va rog transmiteti si la alti prieteni.