| unknown3243 a întrebat:

Am o problema am un telefon samsung c3300k si cand incerc sa instalez jocuri de vreo 500kb si imi spune ca depaseste dimensiunea ce trebuie sa fac?

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

... poate ca telefonul nu este compatibil cu jocuri mai mari de 500k! ...sau poate ca le instalezi in memoria telefonului, si nu mai ai spatiu! instaleaza-le in card!

| adutzadragutza a răspuns:

Pai daca nu ai loc ia-ti un card de memorie si salveazale pe el, daca nu nu downloda jocuri pentru tel mai mari de 500kb, sau poate ca telul nu este compatibil cu joculwinking

| Micheille a răspuns:

Sa iti iei sub 500 kb

| vladutz_4736 a răspuns:

Stiu si eu am acelasi telefon( Samsung C 3300) si nici mie nu-mi merge desi am memoria goala, de exemplu cardul era gol si tot nu a mers, insa am descarcat de pe internet vreo 5 jocuri care merg.Insa la multe(la toate primite prin blutooth)imi afisa asta. Te inteleg, dar nu te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai eu n-am reusit sa instalez jocuri pe el, daca stie cineva cum se instaleaza sa ma ajute si pe mine id: papuasha17

| AdyLupul a răspuns:

Baieti,stici cat m-am chinuit cu telefonul meu Samsung Champ ca sa imi dau seama cum sa iti raspund la intrebare? SE POATE INSTALA JOCURI MAI MARI DE 500 KB! FA ASA:
-Tastati codul *#52828378#...apoi apar mai multe optiuni, du-te la OTA Test si acolo sus la Maximum JAR size selecteaza un numar, de ex: 10000 (un numar mare).Se vede k acol oera pus 500, deci de aceea nu mergea sa instalezi jocuri mai mari de 500 KB. Apoi salveza cu acel nr acolo si instaleza jocul.si SURPRIZA! Va merge big grin...Eu asa am facut! Problema e ca aceste telefoane sunt "codate" saddeci trebuie sa gaseasca candva codul si sa ne informeze si pe fraierii de noi laughing BFT! Sper ca te-am ajutat!

| pgabriel28 a răspuns (pentru AdyLupul):

Salut.am urmat intocmai pasii dar m-am lovit de o problema Fisierul JAR descarcat este incorect. Poate ma juta cineva cu un site cu jocuri pentru Samsung GT3300i.Multumesc

| pgabriel28 a răspuns (pentru AdyLupul):

Am urmat intocmai pasii dar m-am lovit de problema fisierul jar descarcat este incorect. poate ma ajuta cineva cu un site cu jocuri pentru Samsung GT3300i.Imi face fimea creierii pilaffffff.Multumesc

| Tudor_Mita_1991 a răspuns:

Am si eu acelasi telefon si simcer nu merge nici cum am gasit la setari da nu scrie decat la vido poze si deaste

| MiHaItZzU a răspuns:

Am si eu telefon Samsung c3300l Champ
Telefonul are memria lui pentru jocuri adica 3, 1 MB si merg doar jocurile mai mici de 500 kb, jocurile nu pot fi salvate pe cardul de memorie.

| dark_8688 a răspuns:

Telefonul este compatibil cu orice joc.doar ca nu accepta continut fisier mai mare de 350 ca.iar daca ai card degeaba tot asa face nu merge sa le instalezi pe card jocurile,,,, trebuie un cod ca sa poti salva jocurile pe card.cod pe care il caut si eu...cod gen linkul urmator http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=195125