| Nustiucinece a întrebat:

Salut, http://www.evomag.ro/wishlist/viewPublic?id=2233041 sursa este potrivita pentru acest sistem

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Pacat ca nu o mai au in stoc. Vezi poate o pot aduce sau o gasesti in alta parte.

| Nustiucinece explică (pentru Salontanul):

Eu am comandat deja big grin voiam sa fiu sigur pentru ca mi-l aduce pe luni, esti sigur de raspunsul tau?

| Salontanul a răspuns (pentru Nustiucinece):

Mai uita-te peste raspunsurile mle si ai sa vezi ca majoritatea sunt despre computere. Pot sa-ti spun ca ma ocup cu asa ceva.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Da, este potrivita pentru acest sistem de PC.