| Alex57855435786 a întrebat:

https://www.pcgarage.ro/cos/ e compatibila placa video cu placa de baza?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu are sens sa dai bani pe mizeria aia. Procesorul e foarte ok, mai bagi 8 GB de RAM si te joci cu integrata pana stringi bani de o placa video decenta.

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca nu salvezi un wishlist ca omu' noi nu avem cum sa vedem ce ai tu in cos...

| Alex57855435786 explică (pentru GabiDumitrescu):

Http://www.pcgarage.ro/......t/2416218/
Scuze, nu stiam ca trebuie sa ii dau si salvare.

| CPAElites a răspuns (pentru Alex57855435786):

Bombeu!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alex57855435786):

Nu are sens sa dai bani pe mizeria aia. Procesorul e foarte ok, mai bagi 8 GB de RAM si te joci cu integrata pana stringi bani de o placa video decenta.