| droid96 a întrebat:

Iei mi-am instalat windowsul, iar acum am o problema cu yahoo messenger: nu pot initia un apel video. Cand cineva ma suna, nu primesc invitatia, si cand sun pe cineva, nici el nu primeste invitatia, iar alteori butonul pentru apeluri video nu functioneaza. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Yahoo mess l-ai descarcat din pagina oficiala? e ultima versiune? windows are update facut la zi? driverele calculatorului sunt instalate si daca da, sunt cele optime pentru sistemul operativ folosit?

| xBuSy a răspuns:

Pentru apeluri video iti recomand Skype. Este de 10 ori mai precis ca Yahoo Messenger. Funda daca ti-a fost de folos sfatu happy