| ZambetulNebuniei a întrebat:

Salut, TPU!

Am si eu o problema cu yahoo messenger (cu toate variantele sale). Imi citeste microfonul (eu avand laptop), imi arata ca merge bine, dar cand intru intr-un apel video sau intr-unul normal imi spune ca nu am niciun microfon conectat.

Am incercat de la messenger 9 la 11, 5 si degeaba.
Alte aplicati, gen Skype functioneaza optim, insa eu am nevoie de yahoo messenger.

Stie cineva, ce anume pot face?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, pe Yahoo Messenger nu merge să vorbeşti prin microfon. Dacă vrei descarcă Skype. Apropo, voi încă mai folosiţi messenger-ul?

| ZambetulNebuniei explică (pentru anonim_4396):

De fapt, tin sa te contrazic.
Pana de curand (2 zile, cam asa) vorbeam fara probleme prin video calling.
Am skype-ul, dar persoana cu care vorbesc foloseste stric messengeru (tata mai exact).
Da, mai sunt suficent de multe persoane care stau pe mess. (eu il prefer, in detrimentul fb-ului)

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Ok, pei probabil că este o eroare. Sau să fie o problemă de la tatăl tău. Restartea-ză calculatorul şi încearcă iarăşi.

| ZambetulNebuniei explică (pentru anonim_4396):

Eroare e de la mine, asa face cu toata lumea.
Am luat mai multe versiuni de yahoo messenger, dar aceeasi poveste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Habar nu am care ar putea fi problema. Oricum baftăhappy

| ZambetulNebuniei explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!