| Popescu_Valentin_1990 a întrebat:

Ieri am sters din greseala unele fisiere de pe PC si as dori sa stiu daca exista vreun program pentru a restabili acele fisiere. Am ca sistem de operare wind.7

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Easeus
wondershare
ontrack
sunt programe ce le folosesc eu pentru a recupera. insa nu mai scrie info in pc.
daca le-ai sters ieri e posibil sa le poti recupera usor.
programele de mai sus au un incovenient: nu sunt free. deci trebuie sa le gasesti full. in cazul in care nu dai de ele, spune-mi.

| Popescu_Valentin_1990 explică (pentru gelu1970):

Mersi mult pentru raspuns! Am descarcat cu wondershare si mi-a mers. Raman dator cu o berewinking

3 răspunsuri:
| ValiR a răspuns:

Salut,
Exista programe pentru a restituii fisierele pierdute dar cu conditia sa nu mai instalezi nimic altceva pe aceeasi partitie ex. daca ai sters de pe partitia D, si aceasta nu are windows- ul pe ea, poti downloada pe partitia C cu windows- ul acel program dupa care sa cauti fisierele pierdute de pe partitia D.
Retine: daca stergi un fisier de pe o partitie nu trebuie sa mai instalezi nimic pe aceeasi partitie pentru a putea recupera fisierele pierdute.
Bafta!