| AndreiEi a întrebat:

Salut.Ieri mi-am decodat un Alcatel OT 6010x.Pe e-mail am primit codul de decodare.Problema e că pe un site am citit că trebuie să introduci o cartelă pe care telefonul nu o acceptă.Eu am făcut asta iar apoi acolo scrie că trebuie să-mi apară o căsuță unde trebuie să introduc codul de decodare.Mie pe telefon nu imi apare acea căsuță.Am incercat să il repornesc să-i schimb cartela să-l reformatez dar acea căsuță nu-mi apare. Ce ar trebui să fac? Mulțumesc pentru ajutor. Fundiță celui care ma ajutăăăă

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa il duci la un service specializat in decodari resoftari telefoane, poate trebuie resoftat.