| SkyCracker a întrebat:

Ieri mi-am luat un virus care mi-a sters modulul msifnv32.dll. Din cate am aflat, .dll-urile care lipsesc pot impiedica rularea unor programe, si am cautat instructiuni de reparare, insa nu am gasit niciun rezultat pe google pentru acest modul. Imi puteti recomanda vreo rezolvare pentru aceasta problema? Sau ce functie are aplicatia absenta, sa stiu daca imi afecteaza grav calculatorul.

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Aici ai metoda de rezolvare http://pcsupport.about.com/......-error.htm

| schmoll a răspuns:

Sau un sistem restore...