| codreanuaurel594 a întrebat:

Salut..imi apare pe desktop un fisier Continue Live Instalation..In fiserul target scrie >>asa"C:\Users\codreanu mihai\AppData\Local\Temp\ICReinstall_nss574C.tmp" /RR,,, cum scap de el? multumesc anticipat...

2 răspunsuri:
| floringabor a răspuns:

Reinstaleaza daca se poate reinstala. Daca nu se poate reinstla, du-te la Control Panel sI iti faci alt user de la User acounts. Ce mai scrie in continuare si ce trebuie sa ii dai, nu pot sa iti spun din cauza ca depinde de windows si nu stiu ce windows folosesti