| WeAreSmart a întrebat:

FUNDITA! am o problema- cand deschid calculatorul imi apare asta "Nu s-a reusit sa gasesc "C:\Users\98B7~1\AppData\Local\Temp\ /DrvUpdater.Run.bat"
Verificati daca numele este corect si mai incercati odata"
Ce e asta si ce e de facut?

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Intra in start run msconfig si debifezi dvrupdater dupa intra si la start all program startup deschizi si stergi ce este in folderul de startup

| Gaming183 a răspuns:

Incearca sa le dezactivezi din task manager la startup, sau daca nu descarca avast piate este un virus, am avut ceva asemanator si am rezolvat cu avast trebuie sa scanezi daca ai virusi