| DanyDannyy a întrebat:

Imi merg videoclipurile pe youtube sau in general in reluare pe o calitate mai buna, chestia ca pana de curand totul a mers perfect la calitate maxima, de cand mi-am instalat Windows 8.1 merg in reluare, ma gandesc ca e ceva de la el, dar nu stiu ce sa instalez sau asa sa-l fac sa mearga bine din nou ( mentionez ca am avut Windows 7), mi-am instalat Adobe flash player, shockwave + k-lite codecs, dar tot asa merge, stie cineva vreo solutie? happy

1 răspuns:
| Explicatii a răspuns:

Windows 8.1 nu e pentru asa ceva instaleaza-ti windows 7 inapoi ca sa iti mearga