Întrebare recomandată | Vali215 a întrebat:

Îmi merge wifi-ul cu întreruperi, am vorbit cu cei de la internet și mi-au spus să schimb router-ul pentru că este vechi. Well, l-am schimbat și îmi merge la fel de întrerupt. Menționez că am achiziționat un router D-Link N300.

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Cum zice DarkH0le ai internet de la Orange?

| alexalx1234 a răspuns:

Ai internet de la Telekom?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru alexalx1234):

Am eu de la Telekom si merge foarte bine! Am schimbat modemul cand mi-am pus fibra optica!

| RazvanLegendaVie a răspuns:

Du-te la alt operator și gata dacă ăia nu își fac treaba.

| gsal a răspuns:

Incearca sa folosesti un cablu de date sau fibra optica, in functie de ce ai( pentru calculator sau laptop).