| valentin2002 a întrebat:

Salut! Îmi poate recomanda si mie cineva o imprimanta bună, multifuncțională, monocrom si color cu o viteza ok de tipărire care sa se configureze ușor cu Windows 10? Prețul poate sa fie pana în 1000 de lei. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ieftina si buna: https://bit.ly/3kvDajZ Din asta am eu. Cele laser sunt mai scumpe si la incarcare.

| Mirel4412 a răspuns:

Eu am una de cativa ani dintr-un magazin de reparatii pc-uri. Am dat 350 lei pe ea(sh) si are wifi, scanner, e pe laser( trage o coala completa in 3-4 secunde, si calitate ft. buna

| omaniparmeum a răspuns:

Recomand sa alegi una cu ink tank, tine cerneala mult mai mult decat la cele cu cartuse.