| AnnaCrisseAllex a întrebat:

Heii TPU!
Deci vreau sa-mi cumpar o imprimanta all-in one( multifunctionala), imprimanta se numeste Multifunctional HP Officejet Pro 6960 All-in-One, pretul ei este de 579 lei. E inkjet, modul de tiparire e color& monocrom.
Eu una as vrea sa o iau pentru scoala, sa o am acasa. Dar am o intrebare, eu o comand de pe Emag si as vrea sa stiu daca primesc cartusele cu culorile in ele, sau trebuie sa le comand separat?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Firma face cinste cu primul rand. Deci imprimanta are deja cartuse in ea, DAR, nu sunt pline. Sunt doar pentru a incerca imprimanta, doar pentru a face setarile imprimantei, deci bine ar fi sa-ti iei si cartuse o data cu imprimanta.

| AnnaCrisseAllex explică (pentru N0xEterniS):

Nu pot sa imi iau culori compatibile si sa incarc cartusele?

1 răspuns: