| lungudragos a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nokia n73 merge asa de greu? Si ce ar trebui sa fac sa mearga mai repede? Multumesc

Răspuns Câştigător
| paulthegame a răspuns:

Salut Nokia n73 trebuie sa mearga uns.te sfatuiesc sai bagi softoware cu un cablu de date. softul il gasesti pe pagina Nokia

| lungudragos explică (pentru paulthegame):

Am ultima versiune de soft. Insa te mai rog sa ma mai ajuti cu ceva: am placa de sunet integrata dar nu am drivere. De unde as putea lua un driver audio. persoana de la care am luat calculatorul e in strainatate. Multumesc!

| paulthegame a răspuns (pentru lungudragos):

Scuza-ma ca iti raspun asa greu dar am avut treaba, raspunsul e descarci de aicea programu asta http://www.drivereasy.com/ il instalezi si dai scan apoi descarci driverele si le instalezi. daca mai probleme ia id meu :paulthegame86