| Ramses89LM a întrebat:

Salut, îmi poate spune cineva si mie cum pot sa fac sa nu mai apara astea cand dau search pe unele siteuri?
htpps://ibb.co/gDYJ7Q

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asta este linkul corect: https://ibb.co/gDYJ7Q
Se numesc sugestii. https://goo.gl/ZVLUiH

| Blastphemy a răspuns (pentru Salontanul):

Șterge de la history și cache și tot în afară de parolele salvate dacă vrei.

| Salontanul a răspuns (pentru Blastphemy):

Eu? De ce? Nu vreau!

| Blastphemy a răspuns (pentru Salontanul):

Scuze, am greșit direcția. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea inteleg. Daca nu vrei reclame ia-ti Ad Blocker.

| Ramses89LM explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt reclame

| Ramses89LM explică (pentru anonim_4396):

Nu e reclamă

| Blastphemy a răspuns:

Poate ai vreo extensie, ceva. Caută la extensiile browser-ului. Poțo să cauți și la control panel -> uninstall, poate găsești ceva dubios care-ți bagă reclame. Descarcă și AdwCleaner pentru malware.

| Ramses89LM explică (pentru Blastphemy):

Nu e extensie, pur și simplu Google memorează ce am căutat, și când dau serch pe socialblade de exemplu, îmi arată ce am căutat

| Blastphemy a răspuns (pentru Ramses89LM):

Șterge tot ce găsești la istoric: cache, cookies...

| Blastphemy a răspuns (pentru Ramses89LM):

Pe viitor, poți folosi Dolphin Zero și îți șterge absolut tot ce ai cautat la ieșire automat.