| specialistu1997 a întrebat:

Imi puteti recomanda vreun notebook care il considerati cel mai bun.Pretul nu conteaza.

7 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

La ce vrei sa folosesti laptop-ul?

Răspuns utilizator avertizat
| laptopnews a răspuns (pentru specialistu1997):

Http://www.emag.ro/......5VW-S1025D
Pentru jocuri recomandam asa ceva! Are procesor din noua generatie, e un laptop de gaming - cu o configuratie solida, placa video foarte buna.
Daca pretul ti se pare prea mare, poti opta si pentru un Asus din seria K, cu procesor din a 2-a generatie, placa video buna. O sa iti ruleze decent si jocuri daca nu ai pretentii prea mari la setari.
Ca sa iti faci o idee, poti sa urmaresti review-urile de aici. Succes!
http://laptopnews.ro/reviews

| laptopnews a răspuns (pentru laptopnews):

Http://www.emag.ro/......3SM-SX086V
Uite si Asus-ul din seria K!

| GamesHacker21 a răspuns:

Hp Paviliong6

| GamesHacker21 a răspuns:

HP Pavlion dv6 eu il am si e foarte super (Y)

| watzon a răspuns:

Eu iti recomand un Hp Paviliong6