| Mxm_Marian_1989 a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie care este diferenta dintre Router wireless TP-LINK TL-WR841N si TP-LINK TL-WR841Nd

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

In general, la tp-link, acel D din numele modelului vine de la detachable, si iti zice altfel ca are sau nu antene detasabile. Deci la primul 841n nu ii poti schimba antenele. La 841nd ii poti schimba antenele cu altele. Cat despre performanta, nu exista diferente(au chiar soft identic).