| Devil2012 a întrebat:

am si eu o intrebare, mi-am luat un router de wireless TP-LINK model TL- WR841N am incercat sa il instalez si de fiecare data cand incercam imi aparea ca nu am conexiune la net, imi puteti spune ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu l-ai configurat corespunzator. Reseteaa-l, atucna cd-ul ca nu e bun, intra pe 192.168.0.1 si configureaza-l corespunzator.

2 răspunsuri:
| Tiayth a răspuns:

Bagi cablul de la net in router, bagi cablul care se duce la pc in router si dupa ce l-ai pornit bagi cd din cutie si il setezi folosind username si parola de la provider

| sNex96 a răspuns:

Baga cablul de la net in router si din router in pc si nu are cum sa nu mearga.