| trully77 a întrebat:

Salut.Imi spune cineva daca gasesc un program de facut intrebari de cultura generala cu variante de raspuns? Intrebarile le am dar am nevoie de un program sa le introduc pe o foaie si sa le scot la imprimanta.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Pentru versiune tiparita, nu ai nevoie de un anumit program, ci doar de un editor de text (Word, chiar Excel, Wordpad din Windows, etc). Credeam ca iti trebuie in format electronic, pentru utilizare pe pc/laptop/tableta, caz in care ar fi existat niste softuri disponibile.